+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

agencja ochrony

osób i mienia

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Agencja Ochrony Astrea

OCHRONA OSÓB

Ochrona osobista polega na zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej przed bezpośrednim atakiem na ochranianą osobę.
Jest wiele form prowadzenia ochrony osób, każde zlecenie jest inne. Jest wiele wyobrażeń na temat takiej usługi. Jest ona szeroka w realiach, my natomiast dążymy do tego aby przedstawić Państwu podczas spotkania całą strukturę tej ochrony opisując i analizując szereg procesów jakimi musimy się kierować aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo.
Profesjonalnie przygotowana usługa ochrony osobistej nie może być wykonana z dnia na dzień. Chcemy, aby Klient zdał sobie sprawę z tego, że działania rozpoznawcze, planowanie operacji, realizacja zadania czy działania kończące mogą mieć wpływ na Jego bezpieczeństwo w każdej chwili i na każdym etapie wykonywanego zlecenia.
Jest to bardzo skomplikowana usługa. W wielu przypadkach może nie dotyczyć bezpośrednio chronionej osoby ponieważ zagrożenie może być skierowane np: na rodzinę, bliskich współpracowników a atak może mieć formę przymuszenia lub kompromitacji.
Czasami do przygotowania kompleksowego planu ochrony potrzebne są tygodnie a niekiedy nawet miesiące ciężkiej pracy. Istotne są niekiedy najdrobniejsze szczegóły.
Ochronę osobistą proponujemy osobom, które potrzebują szczególnej ochrony. Specjalnie wyszkolona kadra naszej firmy zapewni Państwu bezpieczeństwo w sposób dyskretny i profesjonalny.
Wszystkie szczegóły omawiamy podczas spotkania.

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami

Agencja Ochrony osób i mienia ASTREA

96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29/303

TELEFON:
+48 692 872 252

E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

Dział handlowy

TELEFON: +48 692 688 933
E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

TELEFON: +48 692 872 252
E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi oraz pracownicy w siedzibie firmy.
Jeżeli zamierzacie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez "Biuro Ochrony ASTREA" prosimy o kontakt z DZIAŁEM HANDLOWYM lub PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o wysłanie CV na adres astrea.praca@wp.pl

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów już wkrótce biura regionalne naszej agencji ochrony w Warszawie i w Łodzi.

Agencja Ochrony Łódź , Agencja Ochrony Warszawa

Świadczymy usługi ochrony imprez, w naszej ofercie mamy usługi ochrona imprez , podejmujemy się zadań związanych z ochroną imprez masowych oraz ochrona imprez sportowych. Od początku istnienia firmy zabezpieczamy imprezy masowe.
Ochrona imprez, ochrona imprez masowych, agencja ochrony, agencja ochrony osób i mienia, firma ochrony, usługi ochrony.