+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

agencja ochrony

osób i mienia

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Agencja Ochrony Astrea

OCHRONA OSÓB

Ochrona osobista polega na zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej przed bezpośrednim atakiem na ochranianą osobę.
Jest wiele form prowadzenia ochrony osób, każde zlecenie jest inne. Jest wiele wyobrażeń na temat takiej usługi. Jest ona szeroka w realiach, my natomiast dążymy do tego aby przedstawić Państwu podczas spotkania całą strukturę tej ochrony opisując i analizując szereg procesów jakimi musimy się kierować aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo.
Profesjonalnie przygotowana usługa ochrony osobistej nie może być wykonana z dnia na dzień. Chcemy, aby Klient zdał sobie sprawę z tego, że działania rozpoznawcze, planowanie operacji, realizacja zadania czy działania kończące mogą mieć wpływ na Jego bezpieczeństwo w każdej chwili i na każdym etapie wykonywanego zlecenia.
Jest to bardzo skomplikowana usługa. W wielu przypadkach może nie dotyczyć bezpośrednio chronionej osoby ponieważ zagrożenie może być skierowane np: na rodzinę, bliskich współpracowników a atak może mieć formę przymuszenia lub kompromitacji.
Czasami do przygotowania kompleksowego planu ochrony potrzebne są tygodnie a niekiedy nawet miesiące ciężkiej pracy. Istotne są niekiedy najdrobniejsze szczegóły.
Ochronę osobistą proponujemy osobom, które potrzebują szczególnej ochrony. Specjalnie wyszkolona kadra naszej firmy zapewni Państwu bezpieczeństwo w sposób dyskretny i profesjonalny.
Wszystkie szczegóły omawiamy podczas spotkania.

ochrona osób astrea ochrona

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami