+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

agencja ochrony

osób i mienia

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Agencja Ochrony Astrea

ochrona dyskotek i klubów

OCHRONA DYSKOTEK I KLUBÓW

Odpowiedni dobór pracowników, procedury działania, szkolenia zgodnych z Ustawą o Ochronie Imprez Masowych oraz działania zgodne z planem ochrony oraz obowiązującym prawem jak i z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia przyczyniły się do wypracowania skutecznych metod i wysokiej jakości świadczonych usług.
W chronionych przez nas lokalach do jakichkolwiek incydentów dochodzi niezwykle rzadko. Pracownik Ochrony jest również selekcjonerem i jego zadaniem jest uważne zapamiętanie jak i prześwietlenie ludzi, którzy wchodzą do środka. Liczy się dla nas umiejętność rozmowy, odpowiednie podejście do każdego Klienta, znajomość psychologii. Dobrze wyszkolonemu w naszej firmie selekcjonerowi wystarczy by ocenić czy dany gość szuka spokojnej zabawy, czy może jest negatywnie do niej nastawiony.
Sposób ten praktykujemy i polecamy. Sprawdził się on w chronionych przez nas lokalach. Bawiący się goście zyskują na poczuciu bezpieczeństwa i dobrej zabawie.
Pamiętajmy, że to Klient wybiera do jakiego klubu chce przyjść. Goście pamiętający polskie realia, (często do nich przyzwyczajeni) oczekują od ochrony jednego – bezpieczeństwa, a my wiemy jak je zapewnić pracując dla Państwa.

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami