+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

Biuro ochrony

Astrea

Dział handlowy
Biura Ochrony Astrea

Przedstawiciele Regionalni naszej firmy zapewniają wzajemną komunikację między firmą a Klientami. Są to doświadczeni pracownicy znający realia współczesnej ochrony a zarazem profesjonaliści. Ich zadaniem jest również ocena potrzeb Klienta, pomoc w rozwiązywaniu problemów, zaoferowanie praktycznych rozwiązań, przyjmowanie uwag i reklamacji.
Pracownicy Działu Handlowego są kreatywni, elastyczni, posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, mają wyznaczone rynki docelowe i obszary działań. Są zawsze do Państwa dyspozycji.
Ważnym zadaniem Działu Handlowego jest również koncentracja nad potencjalnym zleceniem, szczere i rzetelne doradzanie naszym Klientom, wspólne znajdowanie najlepszych rozwiązań, omawianie możliwości i zakresu ewentualnej współpracy.
Zawsze dążymy do tego, aby współpraca z nami była dla Państwa łatwa, przyjemna i efektowna. W swoich działaniach kierujemy się zadowoleniem naszych Klientów, ponieważ stanowi to zarówno o naszym jak i Państwa sukcesie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy kompleksowe usługi ochrony osób i mienia oferując profesjonalną ochronę gotową sprostać Państwa wymaganiom. Stosowane przez nas prewencyjne metody ochrony zapobiegają naruszeniom procedur bezpieczeństwa przygotowanych bardzo szczegółowo, określonych w instrukcjach i planach ochrony. Ciągła współpraca oraz utrzymywanie ścisłych bieżących kontaktów ze Zleceniodawcą sprzyjaja nieustannemu podnoszeniu standardów ochrony oraz bezpieczeństwu.
Ciągłe dążenie do wiarygodności i profesjonalizmu przeciwstawia się negatywnym czynnikom prowadzącym do obniżenia wizerunku naszej firmy.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi do realizacji powierzonych nam zadań.

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami

ASTREA BIURO OCHRONY

96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29

TELEFON:
+48 692 688 933

E-MAIL:
astrea.ochrona@op.pl

Dział handlowy

TELEFON: +48 692 688 933
E-MAIL: astrea.ochrona@op.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

TELEFON: +48 692 872 252
E-MAIL: biuro.ochrony@op.pl

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY:

TELEFON: +48 668 336 412
E-MAIL: astrea.radekk@op.pl

Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi oraz pracownicy w siedzibie firmy.
Jeżeli zamierzacie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez "Biuro Ochrony ASTREA" prosimy o kontakt z DZIAŁEM HANDLOWYM lub PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Oferty osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie prosimy kierować wraz z CV na adres astrea.praca@wp.pl

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.