+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

agencja ochrony

osób i mienia

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Agencja Ochrony Astrea

Ochrona imprez

 

Nie każda impreza jest imprezą masową. Ustawa o bezpieczeństwie Imprez masowych wskazuje które imprezy nie są imprezami masowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi ochrony imprez, typu:
– eventy firmowe,
– okolicznościowe,
-rodzinne,
– szkolne,
– konferencji,
– bankietów,
– targów,
– widowisk,
– wystaw,
– zawodów sportowych,
– imprez integracyjnych,
– spotkań VIP,

Organizator również w tym przypadku zobligowany jest do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprezy. Ochrona Imprez jest przez nas realizowana poprzez zatrudnienie przeszkolonych pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje wymagane prawem, co pozwala nam na świadczenie usług ochrony na najwyższym poziomie. Ponadto nasi pracownicy przy ochronie imprez cechują się wysoką kulturą, łatwością nawiązywania kontaktów interpersonalnych, umiejętnością radzenia sobie w sytuacjach trudnych i nietypowych jak również umiejętnością rozwiązywania zaistniałych interwencji w sposób komunikatywny. Przed podjęciem usługi ochrony imprez prowadzimy analizę zagrożeń opierając się na danych dotyczących ilości uczestników imprezy, miejsca świadczenia usługi, innych potencjalnych zagrożeń które mogą mieć wpływ na jej przebieg.

Zapraszamy do spotkania podczas którego przedstawiciele naszej Agencji Ochrony wyjaśnią podstawowe różnice w ochronie imprez masowych i niemasowych, dokonają analizy zagrożenia i analizy aktualnego stanu bezpieczeństwa, przedstawią praktyczne, sprawdzone rozwiązania i metody mające na celu zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług.

ochrona imprez

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami

Agencja Ochrony osób i mienia ASTREA

96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29/303

TELEFON:
+48 692 872 252

E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

Dział handlowy

TELEFON: +48 692 688 933
E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

TELEFON: +48 692 872 252
E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi oraz pracownicy w siedzibie firmy.
Jeżeli zamierzacie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez "Biuro Ochrony ASTREA" prosimy o kontakt z DZIAŁEM HANDLOWYM lub PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o wysłanie CV na adres astrea.praca@wp.pl

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów już wkrótce biura regionalne naszej agencji ochrony w Warszawie i w Łodzi.

Agencja Ochrony Łódź , Agencja Ochrony Warszawa

Świadczymy usługi ochrony imprez, w naszej ofercie mamy usługi ochrona imprez , podejmujemy się zadań związanych z ochroną imprez masowych oraz ochrona imprez sportowych. Od początku istnienia firmy zabezpieczamy imprezy masowe.
Ochrona imprez, ochrona imprez masowych, agencja ochrony, agencja ochrony osób i mienia, firma ochrony, usługi ochrony.