+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

agencja ochrony

osób i mienia

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Agencja Ochrony Astrea

MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Oferujemy profesjonalne systemy ochrony i zabezpieczenia każdego rodzaju obiektu (systemy sygnalizacji napadu, włamania, pożaru, czujniki: gazu ziemnego, dwutlenku węgla, tlenku węgla, gazu usypiającego, systemy kontroli dostępu).
Instalujemy zarówno najprostsze, niedrogie systemy alarmowe do mieszkań, garaży, małych sklepów itp. jak również rozbudowane, specjalistyczne systemy zabezpieczeń do dużych obiektów wraz z systemami kontroli dostępu i telewizji przemysłowej.
Projekty na systemy ochrony i alarmy wykonujemy zawsze bezpłatnie! Po uprzednim zapoznaniu się z obiektem dostosujemy projekt do Państwa wymagań: np. możliwość swobodnego poruszania się wewnątrz domu/biura przy uzbrojonym systemie czy opcja uzbrojenia tylko wybranej części posesji, np. parter domu, garaż, magazyn.
Nasze systemy alarmowe (alarmy i kamery) zapewniają pewne i niezawodne zabezpieczenie firmy, domu, oraz różnego rodzaju innych ważnych strategicznie obiektów. Pozwalają także na najlepszą ochronę obiektów bez względu na ich budowę czy przeznaczenie.

Agencja Ochrony Astrea - kontakt z nami

Agencja Ochrony osób i mienia ASTREA

96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29/303

TELEFON:
+48 692 872 252

E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

Dział handlowy

TELEFON: +48 692 688 933
E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

TELEFON: +48 692 872 252
E-MAIL: biuro@astrea-ochrona.pl

Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi oraz pracownicy w siedzibie firmy.
Jeżeli zamierzacie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez "Biuro Ochrony ASTREA" prosimy o kontakt z DZIAŁEM HANDLOWYM lub PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o wysłanie CV na adres astrea.praca@wp.pl

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów już wkrótce biura regionalne naszej agencji ochrony w Warszawie i w Łodzi.

Agencja Ochrony Łódź , Agencja Ochrony Warszawa

Świadczymy usługi ochrony imprez, w naszej ofercie mamy usługi ochrona imprez , podejmujemy się zadań związanych z ochroną imprez masowych oraz ochrona imprez sportowych. Od początku istnienia firmy zabezpieczamy imprezy masowe.
Ochrona imprez, ochrona imprez masowych, agencja ochrony, agencja ochrony osób i mienia, firma ochrony, usługi ochrony.