+48 692 688 933 astrea.ochrona@op.pl

Biuro ochrony

Astrea

Ochrona imprez masowych

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców, osób i firm zajmujących się branżą rozrywkową. Zapraszamy do współpracy organizatorów imprez, dyskotek, eventów, wydarzeń kulturalno – rozrywkowych, targów, koncertów.
Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym przedsięwzięciem jest zorganizowanie imprezy. Organizator staje przed ogromnym wyzwaniem. Zrealizowanie takiego projektu pociąga za sobą duże koszta inwestycji a oblicze branży rozrywkowej stawia przedsiębiorcom poprzeczkę coraz wyżej.
Imprezy te mogą być organizowane na różną skalę, posiadać różne założenia oraz cele przewodnie. Organizując imprezę przygotowują Państwo odpowiedni scenariusz, który pokrywa się z działaniami i założeniami ochrony.
Taki scenariusz przygotujemy tworząc dla Państwa plan ochrony. Nasze działania muszą być integralne z Państwa założeniami, a prawidłowo przygotowany plan ochrony musi uwzględniać i przewidywać wszelkie założenia i działania zgodne z prawem oraz takie dzięki którym uczestnicy imprezy będą się czuli bezpiecznie i swobodnie.
Pamiętajmy o tym, że ciekawie zrealizowane przedsięwzięcie na długo pozostaje w pamięci uczestników.

OCHRONA DYSKOTEK I KLUBÓW

Odpowiedni dobór pracowników, procedury działania, szkolenia zgodnych z Ustawą o Ochronie Imprez Masowych oraz działania zgodne z planem ochrony oraz obowiązującym prawem jak i z Ustawą o Ochronie Osób i Mienia przyczyniły się do wypracowania skutecznych metod i wysokiej jakości świadczonych usług.
W chronionych przez nas lokalach do jakichkolwiek incydentów dochodzi niezwykle rzadko. Pracownik Ochrony jest również selekcjonerem i jego zadaniem jest uważne zapamiętanie jak i prześwietlenie ludzi, którzy wchodzą do środka. Liczy się dla nas umiejętność rozmowy, odpowiednie podejście do każdego Klienta, znajomość psychologii. Dobrze wyszkolonemu w naszej firmie selekcjonerowi wystarczy by ocenić czy dany gość szuka spokojnej zabawy, czy może jest negatywnie do niej nastawiony.
Sposób ten praktykujemy i polecamy. Sprawdził się on w chronionych przez nas lokalach. Bawiący się goście zyskują na poczuciu bezpieczeństwa i dobrej zabawie.
Pamiętajmy, że to Klient wybiera do jakiego klubu chce przyjść. Goście pamiętający polskie realia, (często do nich przyzwyczajeni) oczekują od ochrony jednego – bezpieczeństwa, a my wiemy jak je zapewnić pracując dla Państwa.

OCHRONA OSÓB

Ochrona osobista polega na zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa życia, zdrowia i nietykalności osobistej przed bezpośrednim atakiem na ochranianą osobę.
Jest wiele form prowadzenia ochrony osób, każde zlecenie jest inne. Jest wiele wyobrażeń na temat takiej usługi. Jest ona szeroka w realiach, my natomiast dążymy do tego aby przedstawić Państwu podczas spotkania całą strukturę tej ochrony opisując i analizując szereg procesów jakimi musimy się kierować aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo.
Profesjonalnie przygotowana usługa ochrony osobistej nie może być wykonana z dnia na dzień. Chcemy, aby Klient zdał sobie sprawę z tego, że działania rozpoznawcze, planowanie operacji, realizacja zadania czy działania kończące mogą mieć wpływ na Jego bezpieczeństwo w każdej chwili i na każdym etapie wykonywanego zlecenia.
Jest to bardzo skomplikowana usługa. W wielu przypadkach może nie dotyczyć bezpośrednio chronionej osoby ponieważ zagrożenie może być skierowane np: na rodzinę, bliskich współpracowników a atak może mieć formę przymuszenia lub kompromitacji.
Czasami do przygotowania kompleksowego planu ochrony potrzebne są tygodnie a niekiedy nawet miesiące ciężkiej pracy. Istotne są niekiedy najdrobniejsze szczegóły.
Ochronę osobistą proponujemy osobom, które potrzebują szczególnej ochrony. Specjalnie wyszkolona kadra naszej firmy zapewni Państwu bezpieczeństwo w sposób dyskretny i profesjonalny.
Wszystkie szczegóły omawiamy podczas spotkania.

OCHRONA MIENIA

Ochronę fizyczną mienia realizujemy w systemie stałym lub doraźnym. Do każdego zlecenia opracujemy procedury działania poprzez określenie ryzyka, na które może być narażona działalność Zleceniodawcy. Prawidłową analizę zagrożeń, instrukcję ochrony, regulamin ochrony przygotujemy do każdego zlecenia po uprzednim spotkaniu z naszym przedstawicielem. Podczas spotkania zaproponujemy skład ilościowy ochrony, zakres obowiązków, wyposażenie pracowników, kosztorys. Czynniki te dostosujemy do aktualnego zapotrzebowania Klienta. Na każdym chronionym obiekcie w celu zwiększenia bezpieczeństwa proponujemy zastosowanie sprawdzonych środków tj. rejestratory obchodów, prewencyjne oznakowanie, kadra kierownicza kontroli wewnętrznej, techniczne systemy zabezpieczeń, systemy CCTV, grupę ochrony doraźnej. Nasi pracownicy podczas wykonywania działań ochronnych posiadają stosowne umundurowanie uzależnione od charakterystyki chronionego obiektu, warunków atmosferycznych oraz zapotrzebowania i życzenia Klienta.

MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Oferujemy profesjonalne systemy ochrony i zabezpieczenia każdego rodzaju obiektu (systemy sygnalizacji napadu, włamania, pożaru, czujniki: gazu ziemnego, dwutlenku węgla, tlenku węgla, gazu usypiającego, systemy kontroli dostępu).
Instalujemy zarówno najprostsze, niedrogie systemy alarmowe do mieszkań, garaży, małych sklepów itp. jak również rozbudowane, specjalistyczne systemy zabezpieczeń do dużych obiektów wraz z systemami kontroli dostępu i telewizji przemysłowej.
Projekty na systemy ochrony i alarmy wykonujemy zawsze bezpłatnie! Po uprzednim zapoznaniu się z obiektem dostosujemy projekt do Państwa wymagań: np. możliwość swobodnego poruszania się wewnątrz domu/biura przy uzbrojonym systemie czy opcja uzbrojenia tylko wybranej części posesji, np. parter domu, garaż, magazyn.
Nasze systemy alarmowe (alarmy i kamery) zapewniają pewne i niezawodne zabezpieczenie firmy, domu, oraz różnego rodzaju innych ważnych strategicznie obiektów. Pozwalają także na najlepszą ochronę obiektów bez względu na ich budowę czy przeznaczenie.

KONWOJOWANIE NA TERENIE KRAJU

Konwojowanie cennych przesyłek w obrębie kraju (przedmioty, przesyłki wartościowe, asysta, eskorta w trakcie przewozu towarów i ładunków).

Astrea – Skontaktuj się z nami

ASTREA BIURO OCHRONY

96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29

TELEFON:
48 692 688 933

E-MAIL:
astrea.ochrona@op.pl

Dział handlowy

TELEFON: +48 692-688-933
E-MAIL: astrea.ochrona@op.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

TELEFON: +48 692-872-252
E-MAIL: biuro.ochrony@op.pl

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY:

TELEFON: +48 668-336-412
E-MAIL: astrea.radekk@op.pl

Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi oraz pracownicy w siedzibie firmy.
Jeżeli zamierzacie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez “Biuro Ochrony ASTREA” prosimy o kontakt z DZIAŁEM HANDLOWYM lub PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNYM.

Oferty osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszej firmie prosimy kierować wraz z CV na adres astrea.praca@wp.pl

Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do korzystania z naszych usług.