96-100 Skierniewice
ul. Jagiellońska 29
POLSKA

TELEFON:
48 692 688 933

E-MAIL:
astrea.ochrona@op.pl

  • Astrea - Montaż systemów alarmowych
  • Astrea - Ochrona osób
  • Astrea - Ochrona dyskotek i klubów

Dział handlowy Biura Ochrony Astrea

Dział handlowy Biura Ochrony Astrea

Przedstawiciele Regionalni naszej firmy zapewniają wzajemną komunikację między firmą a Klientami. Są to doświadczeni pracownicy znający realia współczesnej ochrony a zarazem profesjonaliści. Ich zadaniem jest również ocena potrzeb Klienta, pomoc w rozwiązywaniu problemów, zaoferowanie praktycznych rozwiązań, przyjmowanie uwag i reklamacji.

Pracownicy Działu Handlowego są kreatywni, elastyczni, posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, mają wyznaczone rynki docelowe i obszary działań. Są zawsze do Państwa dyspozycji.
Ważnym zadaniem Działu Handlowego jest również koncentracja nad potencjalnym zleceniem, szczere i rzetelne doradzanie naszym Klientom, wspólne znajdowanie najlepszych rozwiązań, omawianie możliwości i zakresu ewentualnej współpracy.

Zawsze dążymy do tego, aby współpraca z nami była dla Państwa łatwa, przyjemna i efektowna. W swoich działaniach kierujemy się zadowoleniem naszych Klientów, ponieważ stanowi to zarówno o naszym jak i Państwa sukcesie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy kompleksowe usługi ochrony osób i mienia oferując profesjonalną ochronę gotową sprostać Państwa wymaganiom. Stosowane przez nas prewencyjne metody ochrony zapobiegają naruszeniom procedur bezpieczeństwa przygotowanych bardzo szczegółowo, określonych w instrukcjach i planach ochrony. Ciągła współpraca oraz utrzymywanie ścisłych bieżących kontaktów ze Zleceniodawcą sprzyjaja nieustannemu podnoszeniu standardów ochrony oraz bezpieczeństwu.

Ciągłe dążenie do wiarygodności i profesjonalizmu przeciwstawia się negatywnym czynnikom prowadzącym do obniżenia wizerunku naszej firmy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi do realizacji powierzonych nam zadań.